EKO ručně háčkovaný sedák - puf z bavlny, plněný pohankou. Vel. střední. Vyrobený v ČR.

Ručně pro vás pod naší značkou Drop ego háčkujeme sedáky - pufy z bavlněné recyklované příze a bříško jim plníme pohankovými slupkami. Každý puf je originál, dělaný ručně, poctivě a s láskou k řemeslu. Pufy vyrábíme lokálně u nás a ani materiály za námi necestují z jiných kontinentů. 

Výhodou je, že díky kvalitní pevné přízi a precizní práci se puf nevytahuje a pohanka krásně drží tvar. Je vysoce odolný proti protržení, s dlouhou životností.

Puf je těžší,  pevný a tudíž opravdu slouží svému účelu, můžete na něj sednout nebo něco položit. Na rozdíl od pufů vyráběných "horkou jehlou" bůhví kde a kým :( vám bude prakticky sloužit. 

V neposlední řadě také krásně vypadají jako designový kousek do vašeho obývacího či dětského pokoje. Precizní práce je prostě vidět na první pohled. Každý puf na sobě hrdě nese dřevěnou značku originálu Drop ego.

Můžeme doručit do:
9.8.2024
Dodáme do 14 dnů
Kód: 1266
1 780 Kč
Puf hořčicový terasa 2
Drop ego Ruční výroba

O značce Drop Ego

U všech našich výrobků se snažíme o udržitelnost a ekologii - náš cíl je vyrábět tak, aby vzniklo co nejméně odpadů, recyklovat, co se dá (v případě, že se nesníží kvalita výrobku). Naše výrobky jsou originální designové kousky. Často jste naší inspirací právě vy, protože nás oslovujete s jedinečnými zakázkami a společně je pak dotáhneme do vítězného konce. 

 

V naší "dílně" dáváme práci lidem, kteří svou práci a řemeslo milují a na výrobcích je to vidět.

 

Chci puf na zakázku

Pokud si nevyberete kousek z naší nabídky, můžete nás kontaktovat a váš požadavek budeme řešit na zakázku. Vybrat si můžete velikost, tvar, barvu i materiál. Vše pak řešíme společně, hodně spolu komunikujeme a pokud se na všem dohodneme, na konci vyjde puf dle vašich požadavků a našich možností :).

 

Jaké jsme zvolili materiály a proč?

Háčkovaná vnější část pufu je z bavlněné, hrubé, pevné příze, která je odolná proti protržení.

Pro druhý obalový materiál jsme zvolili bílé plátno, recyklované z prostěradla. Recyklovaný materiál vždy předem ekologicky vyčistíme a zpracujeme a ošetříme tak, aby byl jako nový, vhodný k dalšímu použití na své nové cestě :)

Pro vnitřní výplň používáme místo všeobecně používaných polystyrenových kuliček přírodní pohankové slupky od místního dodavatele. Pohankové slupky jsou přírodní materiál, krásně drží tvar, jsou těžší, takže puf slouží svému účelu a když jej náhodou zapomenete v přírodě :))), tak to vůbec nevadí, protože není plný plastové výplně.

 

Složení a parametry

Zpět do obchodu