Neohodnoceno

Dámská kabelka Vilma z Kraft Texu Bronze

Kabelka Vilma BRONZE se dvěma černými splétanými popruhy. Součástí kabelky je i příruční taška, která je vhodná na doklady či jakékoliv drobnosti, které potřebujete mít při sobě. Vyniká originálním vzhledem, ale především materiálem (Kraft Tex). Současně je praktickým doplňkem k jakémukoliv outfitu. Můžete ji vzít nejen do práce, do školy, do města ale i na procházku či na večer s přáteli. Vyberte svou oblíbenou barvu pro kabelku i popruhy.

Můžeme doručit do:
10.11.2021
Ušijeme do 2 týdnů
Kód: 519
1 339 Kč
Kategorie: Velké kabelky (shoppery)
Záruka: 2 roky
Dámská kabelka Vilma z Kraft Texu Bronze
Ruční výroba Český design

Kabelka Vilma je ručně vyrobena z Kraft Texu (přírodní vlákna celulózy). Má jednoduchý hranatý tvar s dvěma splétanými popruhy. Uvnitř kabelky je umístěna karabina pro uchycení příruční tašky. 

Kraft Tex je šetrný k přírodě (ECO), jednoznačně se jedná o materiál předurčený ke skvělé budoucnosti. Svým vzhledem a vlastnostmi připomíná kůži. Je pevný a odolný vůči tření, navíc ho můžete prát a nevybledne vám. Je lehký, zaručuje dlouhou životnost a následně recyklovatelný. Přečtěte si více o výhodách a snadné údržbě Kraft Texu.

Jak se o tento kousek s láskou starat?
Velkým plusem Kraft Texu je snadná údržba. Pokud si kabelku zašpiníte, stačí o vyprat ji v pračce na 40 °C nebo ručně  pomocí kartáčku. Kabelka Marie bude po uschnutí zase jako nová.

Detaily:

  • 40 cm výška, 38 cm šířka, 10 cm hloubka dna 
  • hmotnost 300g