Neohodnoceno

Dámská kabelka Marie top z Kraft Texu Sahara

Kabelka Marie SAHARA se dvěma splétanými smetanovými popruhy. Vyniká originálním vzhledem, ale především materiálem (Kraft Tex). Současně je praktickým doplňkem k jakémukoliv outfitu. Můžete ji vzít nejen do práce, do školy, do města ale i na procházku či na večer s přáteli. Vyberte svou oblíbenou barvu pro kabelku i popruhy.

Můžeme doručit do:
26.10.2021
Skladem (1 ks)
Kód: 520
1 235 Kč –21 % 980 Kč
Kategorie: Velké kabelky (shoppery)
Záruka: 2 roky
Dámská kabelka Marie top z Kraft Texu Sahara
Akce Ruční výroba Český design
1 235 Kč –21 %

Kabelka Marie je ručně vyrobena z Kraft Texu (přírodní vlákna celulózy). Má jednoduchý kónický tvar s lemem a dvěma splétanými popruhy. Uvnitř kabelky je umístěna karabina pro uchycení přiruční tašky. Její dno je opatřeno kovovými hroty proti ušpinění a oděru.

Kraft Tex je šetrný k přírodě (ECO), jednoznačně se jedná o materiál předurčený ke skvělé budoucnosti. Svým vzhledem a vlastnostmi připomíná kůži. Je pevný a odolný vůči tření, navíc ho můžete prát a nevybledne vám. Je lehký, zaručuje dlouhou životnost a následně recyklovatelný. Přečtěte si více o výhodách a snadné údržbě Kraft Texu.

Jak se o tento kousek s láskou starat?
Velkým plusem Kraft Texu je snadná údržba. Pokud si kabelku zašpiníte, stačí o vyprat ji v pračce na 40 °C nebo ručně  pomocí kartáčku. Kabelka Marie bude po uschnutí zase jako nová.

Detaily:

  • 41 cm výška, 38 cm šířka, 12 cm hloubka dna 
  • hmotnost 380g