Neohodnoceno

Mýdlo vanilka

Mýdlo monoï vanilka je více než jen klasický mycí prostředek. Tím, že je jeho receptura založena pouze na rostlinné bázi a obsahuje vysoké procento zvláčňujícího kokosového oleje, je toto krémové mýdlo velmi dobře tolerováno především citlivou pokožkou, má relaxační účinky a zanechává sladkou vůni vanilky.

130 g

Můžeme doručit do:
4.11.2021
Skladem (1 ks)
Kód: 1230
119 Kč
Kategorie: Oleje z Tahiti
mydlo vanilka (1)
Novinka Ruční výroba

Mýdla firmy TIKI jsou vyráběna přímo na Tahiti metodou francouzského mletí. Obsahují výhradně rostlinné ingredience, a jsou zcela bez přísad syntetických detergentů. Mýdla disponují 30% obsahem monoï z Tahiti, díky němuž respektují potřeby pokožky a dokáží ji plně hydratovat. Kokosový olej a olej z palmových jader zabraňují jejímu vysušování tím, že zachovávají její hydro-lipidový film.

Francouzská mletá mýdla (French milled soaps)

Mletí je výroba mýdla pocházející z Francie, díky které se mýdlo dokonale uhladí a komprimuje. Mýdlová směs navíc prochází meziprocesem sušení, během nějž se mýdlo změní na krystaly různých velikostí, jež opětovně procházejí několikanásobným mletím. Opakované mletí změní mýdlové krystaly na extrémně jemnou a hladkou pastu, která je pak rozdělena na jednotlivé mýdlové kousky. Tento proces zajišťuje, že veškeré přísady jsou homogenně rozděleny v celé kostce každého mýdla. Mýdla jsou pak mnohem jemnější a vytvářejí luxusní krémovou pěnu. Pravá francouzská mletá mýdla lze zakoupit pouze ve Francii a jejích zámořských společenstvích jako je např. Tahiti a jsou považována za ta nejlepší.

 

Tipy na použití

Mýdlo je určeno pro všechny typy pleti včetně citlivé a vysušené. Napěňte na mokré pokožce a dobře smyjte. Mýdlo zanechává delikátní vůni.

 

Složení

30% monoï, 70% rostlinné mycí složky

 

Bez parabenů. Obsahuje přírodní antioxidant - vitamín E.

Monoï z Tahiti® A.O. Vyrobeno na Tahiti.

Výrobce: Parfumerie TIKI Tahiti

Váha: 130g