Neohodnoceno

Dámská kabelka Jana z Kraft Texu

Kabelka Jana BRONZE je jednoduchého konického tvaru a designu. Zajímavým prvkem kabelky je prošívání kabelky – přední středový šev a prošití připevnění bavlněných uch kabelky. Spodní část dna je opatřena kovovými hroty proti ušpinění a oděru. Kabelka má dvě bavlněné černá ucha do ruky a jeden odjímatelný popruh na rameno. Vyniká originálním vzhledem, ale především materiálem (Kraft Tex). Současně je praktickým doplňkem k jakémukoliv outfitu. Můžete ji vzít nejen do práce, do školy, do města ale i na procházku či na večer s přáteli. Vyberte svou oblíbenou barvu pro kabelku i barvu popruhů.

Můžeme doručit do:
1.11.2019
Ušijeme do 2 týdnů
Kód: 510
1 873 Kč
Kategorie: Kabelky a tašky
Záruka: 2 roky
Dámská kabelka Jana z Kraft Texu 1
Šijeme v Čechách Ruční výroba Český design

Kabelka Jana je ručně vyrobena z Kraft Texu (přírodní vlákna celulózy). Kabelka je jednoduchého konického tvaru a designu. Zajímavým prvkem kabelky je prošívání kabelky – přední středový šev a prošití připevnění bavlněných uch kabelky.  Kabelka má dvě bavlněné ucha do ruky a jeden odjímatelný popruh na rameno. Vnitřní prostor je uzavíratelný na zip. Uvnitř jsou k dispozici tři menší jednoduché kapsičky a jedna uzavíratelná kapsa.Její dno je opatřeno kovovými hroty proti ušpinění a oděru.

Kraft Tex je šetrný k přírodě (ECO), jednoznačně se jedná o materiál předurčený ke skvělé budoucnosti. Svým vzhledem a vlastnostmi připomíná kůži. Je pevný a odolný vůči tření, navíc ho můžete prát a nevybledne vám. Je lehký, zaručuje dlouhou životnost a následně recyklovatelný. Přečtěte si více o výhodách a snadné údržbě Kraft Texu.

Jak se o tento kousek s láskou starat?
Velkým plusem Kraft Texu je snadná údržba. Pokud si kabelku zašpiníte, stačí ji vyprat v pračce na 40 °C nebo ručně  pomocí kartáčku. Nepoužívejte bělicí přípravky. Po důkladném vyschnutí stačí vytáhnout podšívku z kabelky ven a vyžehlit ji (pokud budete považovat za nutné). .

  • při schnutí můžete vytvořit krčený vzhled, případně nechat vyrovnanou strukturu

Detaily:

  • 42 cm výška, 36 cm šířka, 11 cm hloubka dna 
  • hmotnost 400g