Be Lenka - Barefoot dámská, pánská a dětská obuv, ponožky, babywearing, nosítka, tašky

Snažíme se vrátit ke kořenům. K tomu, co bylo dobré, na co jsme v našem uspěchaném světě zapomněli - a to novým, moderním a nám srdci blízkým způsobem. Šátky a ergonomickými šátkovými nosítky spojujeme rodiče s jejich dětmi a našimi barefoot botami vracíme lidem kontakt se zemí.

Barefoot boty pro celou rodinu

Barefoot boty představují jedinečný koncept obuvi umožňující návrat k našim kořenům – k chůzi naboso. Při chůzi naboso se stimulují nervové zakončení na chodidle, zlepšuje se držení těla, koordinace, balanc a dokonce se zlepšuje nálada. O benefitech chůze naboso si můžete přečíst u nás na blogu. Jaké jsou tedy BeLenka barefoot boty? Ultra lehké, maximálně ohebné a flexibilní, s tenkou podrážkou, která Vám umožní kontakt s povrchem, po kterém chodíte. Boty jsou vyráběny z prémiové kůže a zimní modely jsou zatepleny Merino vlnou. Vyrábíme je v srdci Evropy s důrazem na kvalitu a obuvnickou tradici, a to s použitím co nejlokálnějších surovin.

Šátky a nosítka na nošení dětí

Šátky a nosítka na nošení dětí jsou vyrobeny z šátkoviny a dokonale spojují pohodlnost a unikátnost šátkoviny s praktičností a jednoduchostí nosítka. Naše produkty jsou certifikované, pojí se v nich vysoká kvalita materiálu a unikátní propracovaný design. Mají vyšší gramáž a díky tomu jsou vhodné po celé nosící období. V naší nabídce najdete nosítka, šátky všech standardních délek, ring slingy i rebozo šátky.

Nahoru
Další produkty
269 položek celkem